Stikloporas / Naujienos / Projekto vykdymas „Poringojo granuliuoto putstiklio užpildo savybių nustatymas ir panaudojimas skiedinyje ( Nr. VP2-1.3-ŪM-05-К-01-113)"

Projekto vykdymas „Poringojo granuliuoto putstiklio užpildo savybių nustatymas ir panaudojimas skiedinyje ( Nr. VP2-1.3-ŪM-05-К-01-113)"

2012 12 03 iki 2013 06 03 UAB Stikloporas vykdė VP2-1.3-ŪM-05-К priemonę INOČEKIAI LT, projektą „Poringojo granuliuoto putstiklio užpildo savybių nustatymas ir panaudojimas skiedinyje ( Nr. VP2-1.3-ŪM-05-К-01-113). 

 

Projekto metu buvo atlikti fizikinių bei mechaninių savybių tyrimai, atlikti kitų sudedamųjų dalių, kurios naudojamos mišinio gamybai, tyrimai ir nustatytos jų fizikinės savybės, nustatytos bandomosios skiedinio su granuliuotu putstikliu sudėtys ir atlikti pirminiai bandymai, atlikti atrinktų pavyzdžių bei rezultatų analizė bei numatyti pakartotiniai tyrimai. Projektas turės didelę svarbą vystant naują produktą statybų sektoriuje. Kaip ir buvo planuota, kad galima pagaminti aukštų charakteristikų sausus mišinius su granuliuotu putstikliu, pasirinkta termoizoliacinio tinko kryptis, orientuojantis į tokias savybes kaip produkto lengvumas, gero šiluminės savybės, atsparumas lenkimui, geras paviršiaus sukibimas, mišinio slankumas, mišinio sklidumas. Tinko skiediniai išbandyti ant tradicinių šiuo metu populiariausių sieninių blokelių bei plytų. Šis projektas smarkiai įtakos granuliuoto putstiklio pardavimus, kadangi bus aiškūs ir patikimi rezultatai, kurie bus prieinami sausų mišinių gamintojams, ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse rinkose, kur tokių produktų kol kas yra trūkumas - Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje.